top of page
Search

Typy marketingových videí, ktoré potrebujete

Updated: Feb 23, 2023
Video marketing je používanie videí na propagáciu a predaj vášho produktu alebo služby, zvýšenie angažovanosti na vašich digitálnych a sociálnych kanáloch, vzdelávanie vašich spotrebiteľov a zákazníkov a oslovenie vášho publika pomocou nového média.

Video marketing:

  • podporuje zdieľanie na sociálnych sieťach

  • zlepšuje SEO a zvyšuje konverzie a predaj

  • oslovuje používateľov mobilných zariadení.

  • je skvelý na vzdelávanie a budovanie dôvery

Pred tým, než natočíte video sa musíte rozhodnúť, aký typ videa chcete vytvoriť.

Vytvorili sme pre vás tento zoznam, aby ste lepšie pochopili svoje možnosti.


Ukážkové Video


Ukážkové videá ukazujú, ako váš produkt funguje - či už ide o prehliadku vášho softvéru, alebo o rozbalenie a testovanie fyzického produktu.Produktové VideoProduktové videá sa často vytvárajú ako súčasť väčšej marketingovej kampane s cieľom zdôrazniť produkt a služby spoločnosti.Edukačné VideoVzdelávajte svoje publikum o vašom produkte alebo službe. Toto pomôže nielen k tomu, že sa vaše publikum naučí niečo nové ale hlavne to buduje dôveru a zakaznik si tým môže uvedomiť, ako veľmi potrebuje váš produkt alebo službu.Vysvetľujúce Video


Tento druh videa môže divákom objasniť, prečo potrebujú váš produkt alebo službu. Mnohé vysvetľujúce videá obsahujú príbeh fiktívnej osoby, ktorá zažíva problém, a ako využitie vášho produktu alebo služby, pomohlo vyriešiť tento problém. Vysvetľujúce videá sú najčastejšie krátke animované videá.Referencie zákazníkov


Videá ktoré obsahujú spokojné referencie reálnych zákazníkov je jednou z najlepších metód, ako to dokázať. Títo ľudia sú vašimi najsilnejšími spojencami. Získajte ich, aby hovorili o svojich problémoch a o tom, ako im vaša firma pomohlaUGC( User Generated Content - Obsah vytvorený používateľom)


Toto je momentálne absolútny trend. Sú to videá, ktoré sú natočené na smartfón a v podstate vyzerajú ako obyčajné TikTok video alebo Reel. Influencer v tom videu v podstate odporučí váš produkt alebo službu. Tento typ videa je perfektý pre platené kampane. Ak chceš vedieť viac o UGC videách, ktoré konvertujú ako mašina, tak klikni SEM.


Pokiaľ plánujete rozbehnúť video marketing pre vašu firmu, booknite si sa nami bezplatný video hovor kde môžeme pokecať o tom, ako vám môžeme pomôcť.
15 views0 comments
bottom of page